Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przepływomierz klękł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przepływomierz klękł

    Panowie odpalilem sobie ostatnio z karty SD w czasie jazdy zdjecia z wakacji fajny temat jak sie z kims jedzie to ludki moga sobie poogladac to i owo

  • #2
    Przepływomierz klękł

    Witam

    w mojej octavce padł przepływomierz powietrza (110km TDI). Zaniepokoiło mnie to , że auto nie chciało za Chiny wkręcać się wyżej niż 3 tys obrotów i to niezależnie od biegów. Ponadto zauważyłem ostatnio, że wskazówka od paliwa za szybko przesuwa się z prawej do lewej strony. Podłączyłem VAG i wyskoczył błąd 17552- zwarcie masy na głównym przepływomierzu powietrza. Wykasowałem błąd jednak i tak się pojawia. Czytając o wymianie przepływomierza doszedłem do wniosku, że muszę się poradzić Was- czy to wszystko jedno jaki kupię przepływomierz powietrza? tzn. Będzie to bosch za około 300zeta. tylko na forum niektórzy wydziwiają co do numerów przepływomierzy itp. Czym się kierować? Czy jak pójdę do motoryzacyjnego i podam model, silnik, rocznik to wystarczy aby kupić odpowiedni przepływomierz?


    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Litwincrew, musisz kupić przepływkę dokładnie do takiego silnika jak masz (AHF jak wnioskuję z profilu) żeby wszystko ze sobą grało k w dobrym sklepie motoryzacyjnym jak im powiesz jaki silnik to dobiorą odpowiednią część :wink:
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Zacznij od obejrzenia wtyczki, wiązki przewodów, ewentualnie podmień przepływkę i zobacz czy błąd zniknie. Jak się upewnisz że przepływka, spisz numery idź do sklepu, podasz numer typ silnika i powinni ogarnąć.
        // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
        ------------------------------------------------------

        Komentarz


        • #5
          Litwincrew, możesz zawsze wywalić przepływkę i w ten sposób pozbędziesz się jednej z wielu nie potrzebnych rzeczy :wink:
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • #6
            Ja ogólnie miałem podobny błąd to okazało się że w ECU miałem 3 zimne luty upewnij się że to przepływka siedzi

            Komentarz


            • #7
              Re: Przepływomierz klękł

              Zamieszczone przez Litwincrew
              Witam

              w mojej octavce padł przepływomierz powietrza (110km TDI). Zaniepokoiło mnie to , że auto nie chciało za Chiny wkręcać się wyżej niż 3 tys obrotów i to niezależnie od biegów. Ponadto zauważyłem ostatnio, że wskazówka od paliwa za szybko przesuwa się z prawej do lewej strony. Podłączyłem VAG i wyskoczył błąd 17552- zwarcie masy na głównym przepływomierzu powietrza. Wykasowałem błąd jednak i tak się pojawia. Czytając o wymianie przepływomierza doszedłem do wniosku, że muszę się poradzić Was- czy to wszystko jedno jaki kupię przepływomierz powietrza? tzn. Będzie to bosch za około 300zeta. tylko na forum niektórzy wydziwiają co do numerów przepływomierzy itp. Czym się kierować? Czy jak pójdę do motoryzacyjnego i podam model, silnik, rocznik to wystarczy aby kupić odpowiedni przepływomierz?


              Pozdrawiam
              a moze na prube wsadz diode zamiast przeplywomierza sprawdzisz czy napewno przeplywka

              Komentarz


              • #8
                Mam do sprzedania przepływomierz jakbyś potrzebował o numerach 0 280 217 121. To jest nowy przepływomierz bo myślałem że w mojej starej skodzie padł ale okazało się coś innego. jak coś wiadomość na priv.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X